Встановлення і монтаж

Ми забезпечуємо повний комплекс робіт і послуг

Камінні печі NunnaUuni завжди постачаються “під ключ”, тобто разом з установкою і підключенням до димоходу. Встановлення камінних печей виконує фахівець, акредитований компанією NunnaUuni, або її регіональним дилером. Ця умова є обов’язковою для надання гарантії на камінну піч.

У заздалегідь узгоджений з Вами час фахівець компанії NunnaUuni прийде до Вас для встановлення придбаної Вами камінної печі. Дилер NunnaUuni повідомить про приблизні терміни та умови встановлення печі, а також про можливі додаткові роботи. Встановлення базової моделі камінної печі займає 1-2 робочих дні.

Ви можете також замовити у дилера компанії NunnaUuni пакет додаткових послуг, наприклад, розбирання старого фундаменту печі або плиткові роботи. Обсяг наданих додаткових послуг може варіюватися.

Камінні печі NunnaUuni – це поєднання вікових традицій і новітніх технічних розробок. Встановлення такої печі – справжня майстерність, що вимагає спеціальних навичок.

Після закінчення монтажних робіт фахівець фірми NunnaUuni або дилер надасть Вам усі необхідні інструкції з користування камінною піччю.