М’яке та екологічно чисте тепло

Теплонакопичувальні фінські каміни та печі NunnaUuni виробляють розслаблююче і спокійне тепло, що створює комфортну атмосферу у вашому домі. Ви почнете отримувати тепло невдовзі після розпалювання вогню, оскільки каміни NunnaUuni нагріваються дуже швидко. Вам не доведеться чекати весь вечір, поки камін нагріється, що залишає Вам більше часу саме для насолоди теплом. А за рахунок конструкції каміна і матеріалу, з якого він виготовлений – унікального каменю MammuttiStone з функцією накопичення тепла, температура збережеться навіть на наступний день.

nunnauuni_002

Коротка фаза двогодинного розігрівання каміна або печі NunnaUuni виробляє рівномірне, приємне тепло, яке зберігається до 24 годин.

Контролюючи кількість спалюваних дров та інтервали між закладанням палива, ви можете впливати на рівномірність прогріву й отримувати такий рівень тепловіддачі, який вам необхідний.

MammuttiStone

Теплі, приємні моменти, здається, тривають вічно. Наш добірний MammuttiStone (“Мамонтів камінь”) – стеатит найкращої якості з покладів NunnaUuni теж майже вічний.

Унікальна система згоряння “Золоте полум’я” NunnaUuni спалює деревину за винятково високої та рівномірної температури. При цьому топка повинна витримувати високу температуру. Водночас камінь зберігає теплову енергію в різних частинах каміна і вивільняє її повільно та рівномірно.

Листковий тальк, що входить до складу добірного MammuttiStone, який використовується при виготовленні топки в камінах і печах NunnaUuni, швидко переводить велику кількість тепла в різні частини каміна. Листковий MammuttiStone на зовнішніх частинах каміна вивільняє тепло в кімнату рівномірно і протягом тривалого часу після розпалювання.

Золотий Вогонь

Запатентована NunnaUuni система подачі повітря дає змогу спалювати деревину в особливо жаркому вогні. Температура горіння сягає 1200 °C, що виключає можливість утворення шкідливих газів. Дрова не залишаються неcпаленими, і в димохід практично не надходить дим із сажею. Технологія згоряння деревини Золотий Вогонь, винайдена у 1998 році, використовується в камінах NunnaUuni з 2000 року. Ця розробка відзначена Європейським патентом (EP 1008808).

Технологія Золотий Вогонь істотно зменшує викиди в атмосферу шкідливих продуктів згоряння палива. Це робить життя простішим для людей, які хворіють на астму або алергї. Каміни та печі NunnaUuni економічно використовують дрова, економлять енергію, таким чином сприяють збереженню природних ресурсів.

tulipesa2006_auto_240x321