Підтверджено експертами

Vuolukiven_varaama_lampomaara_eri_lampotiloissa_RUS

Компанія NunnaUuni постійно вдосконалює свою продукцію. Тому ми ведемо активну співпрацю з університетами та науково-дослідними інститутами.

Незалежні експерти підтвердили відмінну міцність і унікальні теплові характеристики горщечного каменю Mammutti, а також значне зниження викидів твердих частинок в атмосферу завдяки використанню технології піролізного спалювання “Золотий вогонь”.

Нижче наведено більш детальну інформацію про дослідження.

Жароміцний паливник з горщечного каменю акумулює багато тепла

Що більшу температуру нагрівання витримує матеріал, з якого виконаний паливник, то більше він акумулює енергії. Наведена вище діаграма демонструє кількість теплової енергії (кВт∙год), акумульованої в одному кубометрі (м3) каменю за різних температур. (Джерело: відповідно до VTT-S-05448-06)

NU_kestavaalampoa_testitulokset_iso

Рівномірне випромінювання тепла

Nimellislampoteho_RUS_470

Крім сертифікаційних випробувань СЕ теплоакумулюючі каміни NunnaUuni проходять випробування за методом SAA 142/222. Він вимірює потужність і рівномірність тепла, випромінюваного піччю в приміщення. Номінальна теплова потужність випробовуваної печі становить 2,3 кВт, а період рівномірної тепловіддачі триває понад сім годин. Номінальна теплова потужність показує, з якою потужністю теплоакумулююче вогнище обігріває приміщення. Цей показник допомагає вибрати оптимальну піч NunnaUuni відповідно до тих чи інших потреб в опаленні.

Показники теплоакумулюючих печей NunnaUuni істотно нижчі, ніж усі чинні європейські нормативи щодо гранично допустимих викидів в атмосферу.

hiukkaspaastokaaviot_RUS

*Тверді частинки: Технологічний університет м. Тампере, кафедра матеріалознавства. Інше: Інститут будівельної фізики імені Фраунгофера, Німеччина.
**Зниж. O2 = 13 % = кількість кисню в димових газах – 13 %. Знижені результати вимірів можна порівняти.

Печі NunnaUuni продемонстрували чудові показники під час випробувань, що проводяться відповідно до методів SAA 142/222 і EN 15250, призначених для тестування теплоакумулюючих печей. Особливість цих методів полягає в тому, що всі димові гази, які утворюються під час горіння, заміряють за весь період спалювання дров, починаючи з моменту займання дров.

У теплоакумулюючих камінів та інтер’єрних камінів різні маркування СЕ

Під час порівняння результатів випробувань камінів від різних виробників слід звернути увагу на те, що для теплоакумулюючих та інтер’єрних камінів застосовується різна товарна класифікація СЕ. Це пов’язано з тим, що теплові характеристики теплоакумулюючих та інтер’єрних камінів значно відрізняються один від одного.

CE EN 13240 / Інтер’єрні каміни

• Під час виміру шкідливих викидів і розрахунку ККД абсолютно не враховується кількість дров, спалених у період підігріву.

• У тестових випробуваннях заміряється короткочасна теплова потужність (кВт), а не корисна теплова енергія (кВт-год). Як показник номінальної теплової потужності береться середній показник за даний період.

CE EN 15250 / Теплоакумулювальні каміни

• Шкідливі викиди заміряються протягом усього процесу горіння, починаючи з розпалювання.
• Під час випробувань визначається кількість корисної теплової енергії (кВт-год), одержуваної за одну протопку: період тепловіддачі та фактичний ККД.

Теплоакумулююча камінна піч NunnaUuni – це екологічний і надійний вибір

Вироби, тестовані за методом, призначеним для інтер’єрних камінів, компанія NunnaUuni завжди продає саме як інтер’єрні каміни. Однак на ринку трапляються каміни, які протестовані за тим самим методом, що призначений для інтер’єрних камінів, але класифікуються виробником як, наприклад, легкі або напівакумулювальні каміни. Тому під час купівлі камінів слід бути уважними!