Інтер’єрні каміни

Атмосфера живого вогню – інтер’єрні каміни NunnaUuni

Інтер’єрний камін DEKO в основному розрахований на нерегулярне використання, коли головним є створення затишної атмосфери живого вогню. Дрова в каміні згорають повільно, надаючи чудову можливість вдатися до неспішних роздумів, спостерігаючи за грою полум’я крізь великі скляні дверцята, оснащені підйомним механізмом.

В інтер’єрному каміні DEKO повітря циркулює всередині каміна. Такі каміни швидко й інтенсивно передають тепло, що виробляється під час згоряння дров, у приміщення. Після загасання полум’я надходження тепла припиняється. Камін DEKO облицьований натуральним горщечним каменем Mammutti, який рівномірно розподіляє приємне тепло. За необхідності камін можна додатково оснастити акумулювальним елементом, який збільшує тепловіддачу каміна.

Камін DEKO має невелику вагу і не вимагає масивного фундаменту. Дана модель каміна – чудовий вибір для тих, хто зацікавлений не стільки в тривалому теплі, скільки в створенні атмосфери живого вогню і швидкому обігріві приміщення за рахунок циркуляції тепла, що виділяється при згорянні дров.

ДИВИТИСЯ ВСІ МОДЕЛІ ІНТЕР’ЄРНИХ КАМІНІВ NUNNAUUNI