Камінні печі NunnaUuni: екологічно чисте й ефективне горіння

Технологія спалювання палива Золотий Вогонь, розроблена і запатентована компанією NunnaUuni, заснована на ретельному регулюванні подачі повітря, що забезпечує надходження точного обсягу повітря, потрібного для тієї чи іншої фази горіння. Це стало можливим завдяки використанню колосникової решітки спеціальної конструкції з отворами та регулювальною штангою, що гарантують надходження потрібної кількості повітря в потрібний момент горіння, від розведення вогню до фінальної стадії тліючого вугілля.

NU_kestavaalampoa_varausjaluov_iso

В результаті застосування технології Золотий Вогонь забезпечується піролізне спалювання деревного палива, за якого дрова постійно горять за дуже високих температур, аж до 800-1200˚С. Це підвищує ККД використання енергії та одночасно скорочує кількість шкідливих викидів.

Kultaisen_tulen_toimintaperiaate_ENG

У камінах і печах із традиційним типом колосникової решітки через неповне згоряння дров під час одного протоплення втрачається, тобто по суті справи випаровується в трубу у вигляді диму, до одного кілограма з 15 кг згорілих дров. Це означає, що теплопродуктивність печей NunnaUuni, які використовують технологію Золотий вогонь, вища приблизно на 7 відсотків.

Відповідно, концентрація твердих частинок, вуглеводнів і окису вуглецю становить лише мізерну частину від рівня викиду шкідливих речовин в атмосферу камінами з традиційною колосниковою решіткою. Ось чому показники викидів від наших камінних печей істотно нижчі, ніж усі чинні європейські гранично допустимі норми. Піч NunnaUuni – це ще й екологічний вибір.

Теплонакопичувальні печі NunnaUuni проходять випробування, розроблені для теплоакумулювальних печей (CE EN 15250), у рамках яких визначається обсяг теплової енергії, одержуваний від одного протоплення. У цих випробуваннях враховується фактична теплова ефективність і низькі викиди димових газів за весь період горіння, починаючи з розпалювання.

Менше кіптяви, більше тепла

hiukkaspaastokaaviot_RUS