Про компанію NunnaUuni

Про компанію NunnaUuniNunnaUuni – новатор у галузі дослідження роботи печей і камінів та розробки нової продукції

Надійна продукція є запорукою успіху підприємства. Своєю чергою, успішне підприємство може вкладати більше коштів у подальше вдосконалення своєї продукції. У цьому полягає принцип діяльності фірми NunnaUuni.  Він допомагає нам виробляти найкращі у своєму сегменті теплоакумулюючі каміни,  які ми виготовляємо з 1982 року.

За більш ніж 30-річну діяльність компанія NunnaUuni зробила цілу низку революційних відкриттів у своїй галузі. Ми домоглися успіху в багатьох  напрямках: наші печі стали ще більш ефективними, екологічно чистими і безпечними, ніж раніше.

Компанія NunnaUuni володіє ексклюзивними правами на родовище особливо міцного горщечного каменю Mammutti (Гірничий відвід: Nunnanlahti nro 3159). Цей тип каменю вирізняється винятковою теплоакумулюючою здатністю.

Для більш ефективного використання цієї унікальної властивості ми розробили технологію піролізного спалювання дров “Золотий Вогонь”.  Суть її полягає в тому, що завдяки використанню процесу газоутворення забезпечується швидке й екологічно чисте згоряння деревини за дуже високих температур, що дає змогу значно збільшити ККД печі та знизити викид шкідливих частинок в атмосферу.

nunnauuni_mammutti_002

Ми вирішили застосувати ці інновації і в легких камінних печах. У результаті дослідно-конструкторської роботи було створено революційний інжекторний теплоакумулятор, який ефективно вбирає тепло, що утворюється під час спалювання дров, і водночас забезпечує безпечний рівень димових газів, що відходять.

nunnauuni tecnology

Загалом нами зареєстровано 60 патентів на винаходи і понад 100 патентів на промислові зразки. У всіх наших виробах використовуються запатентовані винаходи – нововведення, які роблять Вашу піч NunnaUuni унікальною.

Ми працюємо в тісній співпраці з дизайнерами, будівельниками, фахівцями в галузі енерготехнологій та геології.

Багаторічний практичний досвід NunnaUuni в галузі виробництва опалювальних печей у поєднанні з різними видами партнерських відносин утворюють міцне підґрунтя для нашої науково-дослідної та дослідно-конструкторської діяльності. Наша робота з удосконалення продукції триває, і чергові інновації не за горами. Посилення вимог, що висуваються до шкідливих викидів і до температури димових газів, також стимулює нашу активність. Однак, зрештою, рушійною силою, що визначає нашу роботу з розвитку продукції, є природна допитливість і прагнення випускати ще досконаліші печі та каміни. Саме це лежить в основі професіоналізму та фахових традицій майстрів NunnaUuni.