Камінні печі з духовкою

Камінна піч із духовкою – і тепло, і смачно

У камінній печі Solo дрова спалюються тільки в каміні. Духовка нагрівається за рахунок тепла, що утворюється. Ця модель чудово підходить для приготування тушкованих і томлених страв. У моделях Duo дрова можна спалювати як у паливнику печі, так і в духовій шафі. Температура в духовці піднімається до 300°C, що дає змогу готувати там страви, які потребують високого температурного режиму.

У камінній печі NunnaUuni з духовкою камін і духову шафу можна розмістити як на одній і тій самій, так і на різних сторонах печі. Перший варіант дає змогу заощадити більше простору, а другий слугує прекрасною розділовою перегородкою між кухнею та житловим приміщенням: тоді, поки духовка задіяна на кухні, у вітальні можна насолоджуватися атмосферою живого вогню.

Моделі NunnaUuni Hestia Solo і Raia Solo можуть бути легко видозмінені з урахуванням ваших побажань. Моделі випускаються у двох модифікаціях: пристінні та бічні. До базового варіанту ви можете підібрати основу, верхню і нижню частину печі, бічні декоративні блоки і скляні облицювальні плитки на ваш смак.

ДИВИТИСЯ ВСІ МОДЕЛІ КАМІННИХ ПЕЧЕЙ NUNNAUUNI C ДУХОВКОЮ